T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI İzmir İl Sağlık Müdürlüğü İzmir Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi

T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI İzmir İl Sağlık Müdürlüğü İzmir Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Facebook Twitter Google Plus Linkedin

Meme sağlığı polikliniği

Güncelleme Tarihi: 03/06/2021

Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de meme hastalıkları ve özellikle meme kanseri en önemli sağlık sorunlarından biridir. Meme hastalıklarında erken tanı ve tedavi sadece hayat kurtarıcı olmakla kalmaz aynı zamanda organ kayıplarını ve daha geniş cerrahinin getireceği sorunları da önler. 
Günümüzde Meme kanserinin tanı ve tedavisi, multidisipliner denilen çok yönlü bir anlayışla, ilgili branşlarda uzmanlaşmış doktorların bir arada çalışmasını, görüş alışverişinde bulunmasını ve kararların ortak alınmasını gerektirmektedir. 
Bizler de, SBÜ İzmir Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanemizde 30 yılı aşkın deneyimimizle meme hastalarımıza en güncel tanı ve tedavi yaklaşımlarını sunuyoruz.
Bu amaçla, Genel Cerrahi, Radyoloji, Patoloji, Tıbbi Onkoloji, Radyasyon Onkolojisi, Nükleer Tıp, Plastik Cerrahi ve Tıbbi Genetik  Uzmanlarımızdan oluşan bir ekiple Meme Hastalıkları Konseyimizde alınan ortak kararlarla tanı ve tedavi hizmetlerini gerçekleştiriyoruz. 
Meme Sağlığı Polikliniğimizle hastalarımıza daha iyi ve daha kolay ulaşılabilir bir hizmet vermek amacıyla Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri olmak üzere haftanın dört günü hizmet veriyoruz.