Nasıl Muayene Olabilirim?
04 Haziran 2018

 
 

Polikliniklerimiz 08.00 - 16.30 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Hastanemiz merkez poliklinikleri, poliklinik binası zemin, 1 , 2 ve 3. katlarda ve R blok binasında bulunmaktadır. Ayrıca Karabağlar, ve Göztepede semt polikliniklerimiz bulunmaktadır. Muayene olmak istediğiniz polikliniklerin konumları ve muayene için izlemeniz gereken adımlar bir sonraki sayfada belirtilmiştir.

Muayene olmak istediğiniz poliklinik önündeki kayıt sekreterinden bilgisayar kaydı yaptırarak sıra numarası veya MHRS den aldığınız randevu saatinizin yazılı olduğu Hasta Yönlendirme Formunuzu almalısınız.

Kayıt esnasında resmi kimlik belgesi (nüfus kağıdı, pasaport, ehliyet vb.) mutlaka yanınızda olmalıdır. SGK yurtdışı hastaları; SGKnın düzenlemiş olduğu yurtdışı evrağı ve kimlik belgesi ile, SGK iş kazası hastaları; iş kazasını gösterir iki şahit imzalı vizite kağıdı, kaza yeri tutanağı, kimlik belgesi ile başvurmalıdır. Sosyal güvenceniz yoksa; hastane veznesinden (U blok zemin kat ) muayene fişinizi aldıktan sonra kayıt sekreterine müracaat etmelisiniz.

Muayene için sıra numaranız  size verilen hasta yönlendirme formunda yazmaktadır.  Bekleme salonundaki ekranlardan muayene sıranızı takip ederek sıranız geldiğinde muayene olacağınız odaya gidiniz.