T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI İzmir İl Sağlık Müdürlüğü İzmir Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi

T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI İzmir İl Sağlık Müdürlüğü İzmir Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Facebook Twitter Google Plus Linkedin

Nasıl Randevu Alabilirim ?

Güncelleme Tarihi: 04/06/2018

Hastanemizin internet sitesi http://bozyakaeah.saglik.gov.tr/ aracılığıyla MHRS’ den (Merkezi Hastane Randevu Sistemi) randevu alabilir, dilek - öneri ve görüşlerinizi iletebilir, sonuçlarınıza da yine bu siteden ulaşabilirsiniz. Ayrıca e-Geçmiş Olsun bölümünden yararlanarak kliniklerimizde tedavi görmekte olan hastalarınıza ‘geçmiş olsun’ dileklerinizi bildirebilirsiniz.

a.http://bozyakaeah.saglik.gov.tr/ internet adresinden ya da 182 MHRS Çağrı Merkezini arayarak randevu alabilirsiniz. Randevu saatinden 15 dakika önce poliklinik kaydınızı yaptırarak randevu saatinde ilgili poliklinikte muayene olabilirsiniz.

b. İnternet başvurusu için http://bozyakaeah.saglik.gov.tr/ adresinden giriş yaparak MHRS 182 randevu butonuna tıklayınız.

c. Görünen ekranda TC KİMLİK NUMARANIZI ve PAROLANIZI doldurarak sıra alabilirsiniz.

d. Merkezi Hastane Randevu Sisteminden randevu alabilmek için 182 numaralı telefonu arayarak randevu tarihinizi ve muayene olmak istediğiniz hekimi belirleyebilirsiniz.

e. Ayrıca hastanemiz danışma yönlendirme birimlerinden ve MHRS randevu merkezinden de bir sonraki muayeneniz için randevu alabilirsiniz.